rok | titul | oblast | kategorie | obsazení | místo |
1992 | založení | ||||
1997 | mistr | ČR | A (děti) | skupina | Hranice |
1998 | mistr | Čech | A (děti) | skupina | Kraslice |
1998 | vicemistr | ČR | A (děti) | skupina | Hranice |
1999 | mistr | oblast | A (děti) | skupina | Čáslavi |
1999 | 2.vicemistr | oblast | D (senior) | skupina | Čáslav |
2001 | mistr | oblast | děti | skupina | Lomnice nad Popelkou |
2001 | mistr | oblast | senior | skupina | Lomnice nad Popelkou |
2001 | 2.vicemistr | Čech | děti | skupina | Strakonice |
2001 | 2.vicemistr | ČR | děti | skupina | Poděbrady |
2002 | vicemistr | Evropa | děti | skupina - velká, třída C | Praha |
2003 | mistr | Evropa | junior | duo: Formánková, Třísková | England |
2004 | mistr | oblast | děti | skupina | Ronov |
2004 | vícemistr | oblast | junior | skupina | Ronov |
2004 | vicemistr | ČR | senior | duo: Formánková, Třísková | Poděbrady |
2004 | vicemistr | Evropa | junior | skupina - velká, třída A | Švýcarsko |
2005 | mistr | oblast | děti | skupina | Ronov |
2005 | mistr | oblast | junior | skupina | Ronov |
2005 | vicemistr | oblast | senior | skupina | Ronov |
2005 | vicemistr | Čech | junior | taneční duo: Doležalová, Formánková | Klatovy |
2005 | mistr | ČR | junior | skupina | Poděbrady |
2005 | vicemistr | ČR | junior | Taneční sólo: Formánková Eva | Poděbrady |
2005 | Zvláštní ocenění v soutěži Spotovec roku města Poděbrad | ||||
2006 | mistr | Čech | junior | skupina | Strakonice |
2006 | vicemistr | Čech | děti | Taneční sólo: Kafková Veronika | Klatovy |
2006 | 2.vicemistr | Čech | děti | Taneční sólo: Ypoltová Dominika | Klatovy |
2006 | 2.vicemistr | Čech | junior | Taneční sólo: Formánková Eva | Klatovy |
2006 | mistr | Čech | junior | duo s hůlkou: Outlá ,Šípková | Klatovy |
2006 | vicemistr | Čech | senior | duo s hůlkou: Formánková,Doležalová | Klatovy |
2006 | mistr | Čech | děti | sólo s hůlkou: Kafková Veronika | Klatovy |
2006 | mistr | Čech | junior | duo s hůlkou: Outlá, Šípková | Klatovy |
2006 | vicemistr | Čech | junior | taneční duo: Doležalová, Formánková | Klatovy |
2006 | 2.vicemistr | ČR | děti | skupina | Poděbrady |
2006 | 2.vicemistr | ČR | junior | skupina | Poděbrady |
2006 | vicemistr | ČR | děti | Taneční sólo: Kafková Veronika | Poděbrady |
2006 | 2.vicemistr | ČR | děti | Taneční sólo: Ypoltová Dominika | Poděbrady |
2006 | 2.vicemistr | ČR | junior | Taneční sólo: Formánková Eva | Poděbrady |
2006 | 2.vicemistr | ČR | junior | duo s hůlkou: Outlá, Šípková | Poděbrady |
2007 | vicemistr | oblast | děti | skupina | Ronov n/D |
2007 | mistr | Čech | děti | skupina | Strakonice |
2007 | mistr | Čech | junior | skupina | Strakonice |
2007 | mistr | ČR | děti | skupina | Poděbrady |
2007 | mistr | ČR | junior | skupina | Poděbrady |
2007 | mistr | Čech | děti | Taneční sólo: Kafková Veronika | Klatovy |
2007 | 2.vicemistr | Čech | děti | Taneční sólo: Ypoltová Dominika | Klatovy |
2007 | mistr | Čech | děti | duo s hůlkou: Kafková, Švandová | Klatovy |
2007 | mistr | Čech | junior | Taneční sólo: Formánková Eva | Klatovy |
2007 | vicemistr | Čech | junior | Taneční sólo: Doležalová Klára | Klatovy |
2007 | mistr | Čech | junior | sólo s hůlkou: Formánková Eva | Klatovy |
2007 | vicemistr | Čech | junior | taneční duo:Doležalová, Formánková | Klatovy |
2007 | mistr | Čech | junior | duo s hůlkou: Doležalová, Formánková | Klatovy |
2007 | 2.vicemistr | Čech | junior | duo s hůlkou: Outlá, Šípková | Klatovy |
2007 | 2.vicemistr | ČR | děti | Taneční sólo: Kafková Veronika | Ostrov |
2007 | vicemistr | ČR | děti | duo s hůlkou: Kafková, Švandová | Ostrov |
2007 | mistr | ČR | junior | Taneční sólo: Formánková Eva | Ostrov |
2007 | mistr | ČR | junior | sólo s hůlkou: Formánková Eva | Ostrov |
2007 | vicemistr | ČR | junior | taneční duo: Doležalová, Formánková | Ostrov |
2007 | 2.vicemistr | ČR | junior | duo s hůlkou: Outlá, Šípková | Ostrov |
2008 | vicemistr | Čech | děti | sólo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková | Klatovy |
2008 | 2.vicemistr | Čech | děti | sólo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová | Klatovy |
2008 | mistr | Čech | junior mladší | sólo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová | Klatovy |
2008 | mistr | Čech | senior | sólo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková | Klatovy |
2008 | vicemistr | Čech | junior starší | duo s hůlkou - povinná hudba: Outlá K., Šípková M. | Klatovy |
2008 | mistr | Čech | junior mladší | duo s hůlkou a rekvizitami: Kafková V.,Švandová M. | Klatovy |
2008 | mistr | Čech | senior | duo s hůlkou a rekvizitami: Doležalová K., Formánková E. | Klatovy |
2008 | vicemistr | ČR | děti | sólo s hůlkou: Veronika Kafková | Ronov |
2008 | vicemistr | ČR | junior mladší | sólo s hůlkou: Markéta Švandová | Ronov |
2008 | vicemistr | ČR | děti | sólo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková | Ronov |
2008 | mistr | ČR | junior mladší | sólo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová | Ronov |
2008 | mistr | ČR | senior | sólo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková | Ronov |
2008 | mistr | ČR | senior | sólo s dvěma hůlkami: Klára Doležalová | Ronov |
2008 | mistr | ČR | junior mladší | duo s hůlkou: Kafková V., Švandová M. | Ronov |
2008 | 4.místo | ČR | senior | duo s hůlkou: Doležalová K., Formánková E. | Ronov |
2008 | mistr | ČR | junior mladší | duo s hůlkou a rekvitzitami: Kafková V., Švandová M. | Ronov |
2008 | mistr | ČR | senior | duo s hůlkou a rekvizitami: Doležalová K., Formánková E. | Ronov |
2008 | 2.vicemistr | ČR | senior | duo s hůlkou - povinné : Outlá K., Šípková M. | Ronov |
2008 | mistr | oblast | děti mladší | skupina:klasická mažoretka | Kladno |
2008 | 2.vicemistr | oblast | junior mladší | skupina:klasická mažoretka | Kladno |
2008 | vicemistr | ČR | senior | Show group | Poděbrady |
2008 | vicemistr | ČR | senior | Dance twirl | Poděbrady |
2009 | mistr | oblast | děti mladší | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n/C |
2009 | 2.vicemistr | oblast | Děti starší | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n/C |
2009 | 2.vicemistr | Čech | děti | solo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová | Klatovy |
2009 | 2.vicemistr | Čech | junior mladší | solo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková | Klatovy |
2009 | 4. místo | Čech | junior mladší | solo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová | Klatovy |
2009 | mistr | Čech | junior starší | solo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková | Klatovy |
2009 | mistr | Čech | senior | solo s hulkou a rekvizitami: Klára Doležalová | Klatovy |
2009 | 2.vicemistr | Čech | junior maldší | rytmické duo: Švandová, Kafková | Klatovy |
2009 | 2.vicemistr | Čech | junior starší | rytmické duo: Outlá, Šípková | Klatovy |
2009 | vicemistr | Čech | senior | rytmické duo: Formánková, Doležalová, | Klatovy |
2009 | mistr | Čech | junior maldší | duo s hůlkou a rekvizitami: Švandová, Kafková, | Klatovy |
2009 | vicemistr | Čech | junior starší | duo s hůlkou a rekvizitami: Švandová, Doležalová | Klatovy |
2009 | vicemistr | Čech | senior | duo s hůlkou a rekvizitami:Doležalová,Formánková | Klatovy |
2009 | mistr | ČR | děti | solo s hůlkou a rekvizitami: Dominika Ipoltová | Ronov n/D |
2009 | mistr | ČR | junior maldší | solo s hůlkou a rekvizitami: Markéta Švandová | Ronov n/D |
2009 | 2.vicemistr | ČR | junior maldší | solo s hůlkou a rekvizitami: Veronika Kafková | Ronov n/D |
2009 | mistr | ČR | junior starší | solo s hůlkou a rekvizitami: Eva Formánková | Ronov n/D |
2009 | vicemistr | ČR | senior | solo s hulkou a rekvizitami: Klára Doležalová | Ronov n/D |
2009 | vicemistr | ČR | junior mladší | rytmické duo Švandová, Kafková | Ronov n/D |
2009 | mistr | ČR | junior starší | rytmické duo Outlá, Šípková | Ronov n/D |
2009 | vicemistr | ČR | senior | rytmické duo Doležalová, Formánková | Ronov n/D |
2009 | mistr | ČR | junior mladší | duo s rekvizitami: Švandová, Kafková | Ronov n/D |
2009 | vicemistr | ČR | junior starší | duo s rekvizitami: Švandová, Doležalová | Ronov n/D |
2009 | vicemistr | ČR | senior | duo s rekvizitami: Doležalová, Formánová, | Ronov n/D |
2009 | mistr | Čech | děti starší | skupina: klasická mažoretka | strakonice |
2009 | vicemistr | ČR | Děti starší | Dance twirl | Poděbrady |
2009 | mistr | ČR | senior | sólo s 2 hůlkami: Klára Doležalová | Nymburk |
2009 | 2.vicemistr | ČR | junior starší | duo povinné: Kafková, Formánková | Nymburk |
2009 | 4.místo | ČR | junior starší | duo povinné: Outlá, Šípková | Nymburk |
2009 | vicemistr | ČR | děti | rytmické sólo: Dominika Ipoltová | Nymburk |
2009 | mistr | ČR | junior starší | rytmické sólo: Eva Formánková | Nymburk |
2009 | mistr | ČR | senior | rytmické solo: Klára Doležalová | Nymburk |
2010 | vicemistr | Čech | děti starší | skupina: Klasická mažoretka | Strakonice |
2010 | 2.vicemistr | ČR | děti starší | skupina: Klasická mažoretka | Poděbrady |
2010 | 6.místo | Čech | junior mladší | sólo s rekvizitami: Veronika Kafková | Klatovy |
2010 | 4.místo | Čech | junior starší | sólo s rekvizitami: Markéta Švandová | Klatovy |
2010 | vicemistr | Čech | senior | solo s rekvizitami: Eva Formánková | Klatovy |
2010 | 2.vicemistr | Čech | senior | solo s rekvizitami: Klára Doležalová | Klatovy |
2010 | 2.vicemistr | Čech | děti | duo s rekvizitami: Průšová D., Kafková T. | Klatovy |
2010 | vicemistr | Čech | junior maldší | duo s rekvizitami: Švandová M., Kafková V. | Klatovy |
2010 | mistr | Čech | senior | taneční duo: Doležalová K., Formánková E., | Klatovy |
2010 | vicemistr | Čech | senior | duo s rekvizitami: Doležalová, Formánková, | Klatovy |
2010 | 2.vicemistr | Čech | senior | duo s rekvizitami: Švarcová, Říhová, | Klatovy |
2010 | 4.místo | ČR | junior mladší | sólo s rekvizitami: Veronika Kafková | Ronov nad Doubravou |
2010 | 6.místo | ČR | junior starší | sólo s rekvizitami: Markéta Švandová | Ronov nad Doubravou |
2010 | vicemistr | ČR | senior | solo s rekvizitami: Eva Formánková | Ronov nad Doubravou |
2010 | 2.vicemistr | ČR | senior | solo s rekvizitami: Klára Doležalová | Ronov nad Doubravou |
2010 | 4. místo | ČR | děti | duo s rekvizitami: Průšová D., Kafková T. | Ronov nad Doubravou |
2010 | 2.vicemistr | ČR | junior maldší | duo s rekvizitami: Švandová M., Kafková V. | Ronov nad Doubravou |
2010 | vicemistr | Čech | senior | duo s rekvizitami: Doležalová, Formánková, | Ronov nad Doubravou |
2010 | 2.vicemistr | Čech | senior | duo s rekvizitami: Švarcová, Říhová, | Ronov nad Doubravou |
2010 | 5.místo | ČR | senior | Twirling sólo povinná hudba: Klára Doležalová | Nymburk |
2010 | mist | ČR | senior | Twirling sólo dvě hůlky: Klára Doležalová | Nymburk |
2010 | vicemistr | ČR | junior stařší | Taneční sólo:Markéta Švandová | Nymburk |
2010 | vicemistr | ČR | senior | Taneční sólo:Eva Formánková | Nymburk |
2010 | mistr | ČR | junior starší | Twirling Duo: Outlá, Šípková | Nymburk |
2010 | 2.vicemistr | ČR | junior starší | Twirling Duo: Kafková, Formánková | Nymburk |
2010 | 6.místo | Evopa | senior | duo s rekvizitami:Doležalová, Formánková | Švýcarsko - Neuchatel |
2011 | mistr | Oblast | senior | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n.C. |
2011 | vicemistr | Cech | deti | skupina:klasická mažoretka | Strakonice |
2011 | vicemistr | Cech | senior | skupina:klasická mažoretka | Strakonice |
2011 | vicemistr | CR | senior | skupina:klasická mažoretka | Podebrady |
2011 | vicemistr | Čvropa | junior | skupina:klasická mažoretka | Anglie - Bath |
2011 | mistr | Čech | senior | sólo s rekvizitami: Klára Doležalová | Klatovy |
2011 | 2. vicemistr | Čech | deti | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Klatovy |
2011 | 2. vicemistr | CR | deti | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Ronov n.D. |
2011 | mistr | ČR - Twirling | senior | malá skupina:povinná | Nymburk |
2011 | I. vicemistr | ČR - Twirling | senior | malá skupina:tanecní | Nymburk |
2011 | mistr | ČR - Twirling | deti | sólo X-strut: Daniela Prušová | Nymburk |
2011 | vicemistr | ČR - Twirling | deti | sólo X-strut: Jana Drahná | Nymburk |
2011 | II. vicemistr | ČR - Twirling | deti starší | sólo tanecní: Veronika Kafková | Nymburk |
2011 | II. vicemistr | ČR - Twirling | senior | sólo X-strut: Klára Doležalová | Nymburk |
2011 | mistr | ČR - Twirling | senior | sólo 2hulky: Klára Doležalová | Nymburk |
2011 | II. vicemistr | ČR - Twirling | senior | sólo tanecní: Eva Formánková | Nymburk |
2011 | 4.místo | ČR - Twirling | senior | duo tanecní: Formánková, Kafková | Nymburk |
2012 | mistr | Oblast | senior | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n.C. |
2012 | vicemistr | Cech | senior | skupina:klasická mažoretka | Strakonice |
2012 | 2. vicemistr | Čech | junior ml. | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Klatovy |
2012 | vicemistr | CR | junior ml. | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Ronov n.D. |
2012 | mistr | ČR - Twirling | senior | sólo 2hulky: Klára Doležalová | Nymburk |
2012 | vicemistr | ČR - Twirling | senior | sólo X-strut: Klára Doležalová | Nymburk |
2012 | 2.místo | O pohár ze zámku | senior | sólo twirling: Klára Doležalová | Kolín |
2012 | 3.místo | O pohár ze zámku | senior | sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová | Kolín |
2012 | 1.místo | lokální soutež Twirling | junior ml. | sólo Twirl povinné: Tereza Krejcíková | Liberec |
2013 | vicemistr | Čech/td> | deti | Skupina:klasická mažoretka | Strakonice |
2013 | mistr | CR | deti straší | solo s rekvizitami:Daniela Prušová | Ronov n.D. |
2013 | II. vicemistr | CR | senior | solo s rekvizitami:Klára Doležalová | Ronov n.D. |
2013 | II.vicemistr | CR | senior | solo klasická mažoretka: Klára Doležalová | Ronov n.D. |
2013 | 4.místo | CR | senior | duo s rekvizitami:Doležalová, Semerádová, | Ronov n.D. |
2013 | 6.místo | CR | senior | duo klasické: Doležalová, Semerádová, | Ronov n.D. |
2013 | mistr | Twirling - CR | junior mladší | solo X-strut:Daniela Prušová | Mohelnice |
2013 | mistr | Twirling - CR | junior mladší | solo 2 hulky:Daniela Prušová | Mohelnice |
2013 | mistr | Evropa | junior mladší | solo s rekvizitami:Daniela Prušová | Norsko-Lillehammer |
2013 | 5.místo | Evopa | senior | solo s rekvizitami:Klára Doležalová | Norsko-Lillehammer |
2013 | 1.místo | Evropský pohár KV | junior mladší | sólo X-strute: Daniela Prušová | Karlovy Vary |
2013 | 2.místo | Evropský pohár KV | junior mladší | sólo 2 hulky: Daniela Prušová | Karlovy Vary |
2013 | e.místo | Evropský pohár KV | junior mladší | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Karlovy Vary |
2013 | 3.místo | O pohár ze zámku | junior | skupina:klasická mažoretka | Kolín |
2013 | 2.místo | O pohár ze zámku | senior | sólo twirling: Klára Doležalová | Kolín |
2013 | 3.místo | O pohár ze zámku | senior | duo klasická mažoretka: Doležalová, Semerádová | Kolín |
2013 | 1.místo | lokální soutež Twirling | junior ml. | sólo Twirl povinné: Tereza Krejcíková | Liberec |
2013 | 2.místo | lokální soutež Twirling | junior ml. | sólo Twirl 2 hulky: Tereza Krejcíková | Liberec |
2013 | 2.místo | lokální soutež Twirling | junior ml. | sólo Twirl tanecní: Tereza Krejcíková | Liberec |
2014 | vicemistr | Oblast | deti straší | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n.C. |
2014 | vicemistr | Cech | deti starší | skupina:klasická mažoretka | Strakonice |
2014 | 4.místo | Čech | minimažoretky | sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková | Klatovy |
2014 | mistr | Čech | senior | sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová | Klatovy |
2014 | mistr | CR | senior | sólo klasická mažoretka: Klára Doležalová | Ronov n.D. |
2014 | II.vicemistr | CR | junior mladší | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Ronov n.D. |
2014 | II.vicemistr | CR | senior | sólo s rekvizitami: Klára Doležalová | Ronov n.D. |
2014 | vicemistr | CR | senior | duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová | Ronov n.D. |
2014 | vicemistr | Čech | junior ml. | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Opocno |
2014 | mistr | Čech | senior | sólo s rekvizitami: Klára Doležalová | Opocno |
2014 | vicemistr | Čech | junior mladší | duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová | Opocno |
2014 | 6.místo | Evropa | junior mladší | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Chorvatsko |
2014 | 6.místo | Evropa | senior | sólo s rekvizitami: Klára Doležalová | Chorvatsko |
2014 | 1.místo | lokální soutež | junior ml. | solo Twirl. 2 hulky B: Tereza Krejcíková | Karlovy Vary |
2014 | 1.místo | lokální soutež | junior ml. | solo Twirl.tanecní B: Tereza Krejcíková | Karlovy Vary |
2014 | 3.místo | lokální soutež | junior ml. | solo Twirl. povinné B: Tereza Krejcíková | Karlovy Vary |
2014 | 2.místo | O pohár ze zámku | junior | velká formace:klasická mažoretka | Kolín |
2014 | 2.místo | O pohár ze zámku | nejsympatictejší trenér:2.místo | Kolín | |
2014 | 4.místo | O pohár ze zámku | minimaroretky | sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková | Kolín |
2014 | 4.místo | O pohár ze zámku | deti | sólo klasická mažoretka:Nikole Presslová | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár ze zámku | senior | sólo klasická mažoretka:Klára Doležalová | Kolín |
2014 | 2.místo | O pohár ze zámku | senior | duo klasická mažoretka: Doležalová, Prušová | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár ze zámku | junior ml. | solo twirling: Tereza Krejcíková | Kolín |
2014 | 3.místo | O pohár ze zámku | junior | solo twirling: Daniela Prušová | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár ze zámku | junior ml. | solo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár ze zámku | senior | solo s rekvizitami: Klára Doležalová | Kolín |
2014 | 2.místo | O pohár ze zámku | junior | solo pom pom: Daniela Prušová | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár ze zámku | senior | duo s rekvizitami:Doležalová, Prušová | Kolín |
2014 | 1.místo | O pohár mesta Hranice | senior | solo s rekvizitami:Klára Doležalová | Hranice |
2014 | 2.místo | O pohár mesta Hranice | senior | solo klasická mažoretka:Klára Doležalová | Hranice |
2014 | 4.místo | O pohár mesta Hranice | deti | solo klasická mažoretka:Katerina Suchánková | Hranice |
2014 | 2.místo | lokální soutež | junior ml. | solo Twirl. povinné B: Tereza Krejcíková | Mohelnice |
2014 | 2.místo | lokální soutež | junior ml. | solo s Twirl. tanecní B: Tereza Krejcíková | Mohelnice |
2014 | 1.místo | lokální soutež | deti | solo klasická mažoretka:Katerina Suchánková | Dubnany |
2014 | 1.místo | lokální soutež | senior | solo klasická mažoretka:Klára Doležalová | Dubnany |
2014 | 4.místo | lokální soutež | senior | duo klasická mažoretka:Doležalová, Skohoutilová, | Dubnany |
2015 | mistr | Oblast | junior | skupina:klasická mažoretka | Chlumec n.C. |
2015 | vicemistr | Čech | minimažoretky | sólo klasická mažoretka: Katerina Suchánková | Klatovy |
2015 | 4.místo | Čech | junior mladší | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Dobrovice |
2015 | vicemistr | CR | junior mladší | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Ronov n.D. |
2015 | vicemistr | Twirling - CR | junior mladší | sólo X-strut: Daniela Prušová | Plzen |
2015 | mistr | Twirling - CR | junior mladší | sólo 2 hulky: Daniela Prušová | Plzen |
2015 | 4.místo | Twirling - CR | junior mladší | sólo rytmic twirl: Daniela Prušová | Plzen |
2015 | 1.místo | O Pohár ze zámku | junior | sólo s rekvizitami: Tereza Krejcíková | Kolín |
2015 | 3.místo | O Pohár ze zámku | junior | sólo s rekvizitami: Daniela Prušová | Kolín |
2015 | 4.místo | O Pohár ze zámku | senior | sólo s rekvizitami: Klára Doležalová | Kolín |
2015 | 1.místo | O Pohár ze zámku | senior | duo s rekvizitami: Doležalová, Prušová | Kolín |
2015 | 1.místo | O Pohár ze zámku | junior | sólo dance twirl: Daniela Prušová | Kolín |
2015 | 2.místo | O Pohár ze zámku | junior/td> | sólo dance twirl: Tereza Krejcíková | Kolín |
2015 | 5.místo | O Pohár ze zámku | junior starší | sólo dance twirl: Kristýna Beranová | Kolín |
2015 | 1.místo | O Pohár ze zámku | junior | sólo pompom: Daniela Prušová | Kolín |
2015 | 3.místo | O Pohár ze zámku | junior | sólo pom pom: Tereza Krejcíková | Kolín |
2015 | 1.místo | Postoloprtský strevíc | senior | solo baton (klasická mažoretka): Klára Doležalová, | Postoloprty |
2015 | 1.místo | Postoloprtský strevíc | senior | solo 2 hulky: Klára Doležalová, | Postoloprty |
2015 | 3.místo | Postoloprtský strevíc | senior | solo Impro: Klára Doležalová, | Postoloprty |
2015 | 2.místo | Postoloprtský strevíc | senior | duo baton (klasická mažoretka): Doležalová, Skohoutilová | Postoloprty |
2015 | 1.místo | O Hvezdu mažoretek | senior | sólo baton(klasická mažoretka): Klára Doležalová | Nový Bydžov |
2015 | 1.místo | O Hvezdu mažoretek | senior | duo baton(klasická mažoretka): Doležalová, Skohoutilová | Nový Bydžov |
2015 | 1.místo | O Hvezdu mažoretek | junior | sólo pom pom:Daniela Prušová | Nový Bydžov |
2015 | 1.místo | O Hvezdu mažoretek | junior | skupina baton(klasická mažoretka) | Nový Bydžov |